Kontaktpersoner

Bestyrelsen I Ry Roklub

 

Navn: Susanne Dixen
Email: formand@ry-roklub.dk
Telefonnummer: 40300863
Ansvar: Formand og uddannelsesansvarlig

Navn: Kirsten Trads
Email: ktra@pc.dk
Telefonnummer: 24456426
Ansvar: Kontakt til Kajakudvalget, C-Holdet og Aktivitetsudvalget

Navn: Finn Madsen
Email: kasserer@ry-roklub.dk
Telefonnummer: 20214213
Ansvar: Kasserer

Navn: Torben Lindeschouw
Email: gatl@post12.tele.dk
Telefonnummer: 29257833
Ansvar: Kontakt til Motionsrumsudvalget og Huschef med ansvar for hus og have samt forsikringer og udlån af trailere

Navn: Agnete Olesen
Email: agnete@flygirl.dk
Telefonnummer: 24487814
Ansvar: Ansvar for sikkerhed

Navn: Thomas Balle Kristensen
Email: thomasballekristensen@hotmail.com
Telefonnummer: 30387193
Ansvar: Næstformand og kontakt til Ungdomsudvalget

Navn: Carsten Riis
Email: c.riis@privat.dk
Telefonnummer: 24852247
Ansvar: Kontakt til Inrigger- samt Outriggerudvalget

Udvalg

Udvalg

 

Kontakt

Aktivitetsudvalg

: Geert Schack

Barteam

:

Brylle Bjarnason

C-Holdet

:

Jens K. Dalsgaard

Inriggerudvalg

:

Ellen Jeppesen

Husudvalg

:

Torben Lindeschouw

Kajakudvalg

:

Kim Sommer Jensen

Motionsrumsudvalg

:

Karen Grove

Outriggerudvalg

:

Marja Breit

Turudvalg

:

Per Pedersen

Ungdomsudvalg

:

Kiss Jensen

 

Gæstekontakt

Gæstekontakten koordinerer udlån af hus og både

NavnAnnemarie Pedersen
Email: amp@clemen.dk
Telefonnummer:  21817867

Webmaster


Navn: Brylle Bjarnason
Email: webmaster@ry-roklub.dk
Telefonnummer: 30506419

Rokort


Navn:  Tonny Jensen
Email: tonny.lisbet.ry@mail.tele.dk
Telefonnummer:  40401612

Trailerforvalter, Kajak


Navn:  Poul Lervad
Email: poul.lervad@gmail.com
Telefonnummer:  40143696

Trailerforvalter, Inrigger


Navn:  Torben Lindeschouw
Email: gatl@post12.tele.dk
Telefonnummer: 29257833

Nøgleforvalter


Navn Hans-Werner Mortensen
Email: vibhwm@gmail.com
Telefonnummer:  29391445

Miljøkontakt


Navn
Jens Szabo
Email: jens.szabo@skanderborg.dk
Telefonnummer:  30538913